Afiş Reklam Hizmetleri

Afiş Reklam Hizmetleri, Firmamız temel olarak reklam ve tanıtım konusunda tabela modelleri ile ana hizmetlerini oluşturmaktadır. Fakat sunduğumuz farklı hizmet türleri içerisinde afiş, branda ve poster gibi hizmetler de yer almaktadır. Afiş, genellikle tanıtım veya kampanya için kullanılan temel reklam ürünlerinden birisidir. Örneğin, bir süpermarket tarafından haftalık kampanyalar veya indirimler için afiş kullanımı tercih edilebilir. Bir organizasyon şirketi tarafından konser ve etkinlik duyuruları için afiş kullanılabilir. Bu tür uygulamalar için afiş, poster ve branda mutlak ihtiyaçlar arasında yer alır. Genellikle afiş sayesinde duyulabilecek etkinlik, tanıtım, kampanya ve indirimler branda sayesinde de benzer olarak tanıtılabilir. Branda kaliteli vinil malzeme üzerinde baskı yöntemi ile üretilen bir üründür.

Afiş Reklam Hizmetleri

Bu tip ürünlerde öncelikle bilgisayar destekli tasarım yapılır ve sonrasında bu tasarım baskıya alınır. Bu tip çalışmalarda firmamızdan destek isteyerek, branda afiş örnekleri incelemesi yapabilirsiniz. Günümüze kadar onlarca farklı işletme ve organizasyon için bu tip örnek çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Firmamız özellikle bu çalışmalar sırasında çok hassas ve kaliteli tasarımlar ortaya çıkarmıştır. Örneğin, bir mobilya mağazası tarafından gerçekleştirilecek sponsorluk çalışması için branda tasarımı yapılabilir. Bu branda en küçük boyutlardan en yüksek boyutlara kadar farklı baskı ölçüleri ile hazırlanabilir. Renk seçimleri çok geniş bir yapı oluşturmak ile birlikte her türlü görsel, branda ve afiş üzerinde kullanılabilir. Yani çok basit bir bilgiden çok kapsamlı bir listeye kadar her bilgi branda üzerinde yer alabilir. Bir afiş tasarımında da klasik bir ürün tanıtımı veya bir tiyatro oyunu için tanıtım yapılabilir.

Tanıtım ve Kampanyalar İçin Afiş Reklam Hizmetleri

Aslında branda, afiş ve poster baskı hizmetleri sadece ticari olarak gerçekleştirilen bir hizmet değildir. Yani kişisel kullanım için ya da bir kurum içi kullanım için poster talebi gerçekleştirilebilir. Bu konuda kişiye özel poster baskı yöntemi ile firmamız hizmet vermektedir. Bu hizmeti kişisel veya kurumsal talep eden müşterilerimiz kendi tasarımları ile baskı talep edebilir. Örneğin, bir eğitim kurumu içerisinde kullanılacak duvar görselleri için poster baskısı talep edilebilir. Posterlerde ünlü kişilerin veya büyük bilim adamlarının portreleri olabilir. Önemli sözler, bilimsel formüller veya farklı cümleler baskı için kullanılabilir. Bu nedenle poster nerede bastırılır konusunda yaptığınız araştırmalarda kolaylıkla firmamıza ulaşabilirsiniz. Bu konuda profesyonel baskı ve tasarım cihazlarına sahip olarak hizmet veriyoruz. Özel bir ekip sayesinde oluşturulan tasarım çalışmaları ile birlikte bilgisayar ortamında görseller hazırlanır.

Afiş Fiyatları

Hazırlanan görseller istediğiniz boyutlara ulaştırıldıktan sonra baskı işlemine alınır. Baskı işlemi sırasında da seçilen malzeme üzerinde çıktı işlemi gerçekleştirilir. Çıktı işlemleri vinil branda, pleksi veya kağıt üzerinde sağlanabilir. Cam üzerinde dahi baskı yapılarak poster hazırlanabilir. Bu nedenle poster bastır hizmetleri için firmamıza başvurduğunuzda, çok geniş bir yapı ile hizmet almanız mümkündür. Üretilen poster, afiş ve branda ürünleri arşivde tutulması sayesinde her zaman tekrar hazırlanabilir bir konumda olacaktır. Yani örnek olarak indirim kampanyaları için standart bir çerçeve ile afiş tasarımı isteyebilirsiniz. Düzenli ürün değişimleri ile aynı afiş tasarımı her ay gerçekleştirilebilir. Bu sayede çok daha hızlı ve aynı kaliteyi oluşturan standart bir hizmet almanız mümkün olacaktır.

Afiş Reklam Fiyatları 

Afiş ve poster ürünleri daha çok kişisel tanıtımlar veya organizasyonlar için tercih edilebilir. Çünkü branda çok daha büyük boyutlarda bir tanıtım gerçekleştirilmesi için kullanılabilir. Afiş ise bir kişisel organizasyon, bir tiyatro ekibi tanıtımı veya bir sinema tanıtımı için kullanılabilir. Bu tanıtımı gerçekleştirmek için hazırlanacak afiş çok farklı boyutlar ile tercih edilebilir. Yani çok daha düşük bütçeli bir organizasyon için A3 boyutunda afiş tasarımı talep edilebilir. A3 boyutunda kağıtlar, iki adet klasik A4 kağıdının yan yana gelmesi ile elde edilir. Tek parça üretilen bu kağıt, boyutu sayesinde küçük ama her noktada kullanılabilecek afişler sağlar. Bu nedenle firmamız A3 afiş baskı fiyatı konusunda belirli rakamlar üzerinden hizmet vermektedir.

Afiş Reklam Örnekleri

Örneğin, 200 adet veya 1000 adet A3 boyutlu baskı hizmeti talep edebilirsiniz. A3 baskı gerçekleştirilirken kağıt kalitesi noktasında da birçok değişim yaşanabilir. Yani kuşe kağıt gibi seçenekler veya gramaj olarak daha ağır kağıt seçenekleri tercih edilebilir. A3 boyutlarda afiş ve poster hazırlığı gerçekleştirildiği gibi yine kağıt veya karton baskı için birçok farklı boyut seçilebilir. Sağlanan organizasyon veya tanıtım için ne kadar ön plana çıkması göz önünde bulundurulmalıdır. Bu sayede afiş poster hizmetleri gerçekleştirilirken, istediğiniz boy ve malzeme seçimlerini yapmanız mümkündür. Örneğin, büyük bir festival organizasyonu için dev afiş baskıları talep edebilirsiniz. Bu baskılar özellikle dış alanlarda pano ve tabelalar üzerinde kolaylıkla kullanılabilir. Bu sayede herkesin ilgisini çekebilecek bir görsel tasarım ile tanıtım elde edilmesi mümkün olacaktır.

Afiş Örnekleri

Afiş tasarımı gerçekleştirirken kağıt, karton veya kuşe kağıt gibi ürünler sıklıkla kullanılır. Ancak afiş tasarımlarının birleştirilmesi ile branda afiş sistemleri elde edilebilir. Bu sayede çok daha yüksek boyutlu bir afiş tasarımı gerçekleştirilerek açık alanlarda kullanılabilir. Önemli olan nokta afiş fiyatları konusunda sahip olduğunuz bütçenin yeterli olmasıdır. Yani tanıtım için ayırdığınız bütçe içerisinde afiş ve branda için ne kadar ödeme yapabileceğiniz önemlidir. Bu sayede sahip olduğunuz rakam ile sizin için uygun olacak afiş, poster ve branda ürünleri tespit edilebilir. Firmamız ile görüşme yaptığınızda öncelikle tasarım çalışmaları gerçekleştirilir. Bu tasarım çalışmalarının nasıl bir baskı üzerinde uygulanacağı seçimi gerçekleştirilir. İşte bu noktada ayırdığınız bütçe ile seçilen malzeme üzerinde hangi adetlerde ve boyutlarda baskı yapılacağı tespit edilir.

Tabela Modelleri

Örnek olarak 6 metreye 2 metre gibi bir branda tercih gerçekleştirebilirsiniz. Bu branda üzerinde büyük bir mobilya mağazasının en yeni kampanyası hakkında bilgi bulunabilir. Tasarım, baskı ve üretim gerçekleştirilen bu branda bir bina cephesinde veya açık alanda kullanılabilir. Bu sayede göz alıcı ve herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir tanıtım elde edilir. Bu tanıtım gerçekleştirilirken kullanım süresine göre de malzeme seçilmelidir. Kısa süreli tanıtımlarda vinil branda tercih edilebilir. Daha uzun süreli tanıtımlarda çok daha kalın ve dayanıklı bir malzeme seçilebilir. İşte bu noktada temel olarak branda afiş fiyatları değişim gösterebilir. Net bir hizmet için tasarım boyutları, malzeme kullanım süresi ve kampanya içeriği gibi her nokta göz önünde bulundurulmalıdır. Bu sayede de firmamız sizin için en iyi fiyatları belirleyerek hizmet verebilecektir.