Araç Giydirme ve Kaplama Hizmetleri

Araç Giydirme ve Kaplama Hizmetleri, Bir işletme reklam çalışmaları için onlarca farklı yolu tercih edebilir. Tabela ve cephe giydirme gibi hizmetler işletmenin direkt kendi bünyesinde gerçekleştirilebilir. Televizyon reklamları, gazete, radyo ve internet reklamları kamusal olarak kullanılabilir. Ama açık hava reklamcılığı gerçekleştirmek yani her noktada bulunmak çok daha dikkat çekici bir sonuç oluşturabilir. Bu nedenle firmamızın sunduğu hizmetler arasında araç giydirme ve kaplama hizmetleri de yer almaktadır. Bu hizmet temel olarak sunduğumuz tabela modelleri ile birlikte birçok işletmenin tercih ettiği hizmetler arasındadır.

Araç Giydirme ve Kaplama Hizmetleri

İşletmeni sahip olduğu bir aracın belirli bir cephesinin veya tamamının kaplama ya da giydirme yapılması ile hizmet gerçekleştirilebilir. Genellikle bu hizmet mevcut bir aracın cam, kaporta veya full olarak çevresinin giydirilmesi ile yapılır. Bir firma reklamı olarak daha kurumsal araç kullanımı için seçilebilir. Aynı zamanda da bir açık hava reklamı olarak çok geçerli bir kullanım oluşturmaktadır. Aslında alternatif olarak araç giydirme işlemi eskimiş bir aracı görsel olarak yenilemek için de tercih edilebilir. Firmamız İstanbul’da akla gelen tüm ilçelerde araç giydirme hizmetlerini verebilmektedir.

Her Noktada Reklam İçin Araç Giydirme ve Kaplama Hizmetleri

Özel bir tasarım gerçekleştirilmesi sayesinde verilen bu hizmet için öncelikle araç giydirme nasıl yapılır sorusunun cevaplanması önemlidir. Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle aracın türü, boyutları ve şekli belirlenir. Sonrasında aracın yapısı grafik ortamına aktarılarak, araç giydirme için öncelikle grafik tasarım yapılır. Yapılan bu grafik tasarım, çıktı makinelerinden alınan kaplama malzemesi haline getirilir. Sonrasında araç filmi şeklinde aracın istenilen bölgelerine uygulanarak işlem tamamlanır.

Araç Giydirme Araç üstü Reklam

Firmamızın kullandığı özel bilgisayar ve tasarım sistemleri için araç giydirme programı tercih edilmektedir. Bu program özel bir grafik yazılımı sağladığı için giydirme işleminde kullanılacak materyaller çok daha kolay şekilde üretilir. Standart olarak ticari kasa, sedan kasa veya hatchback kasa gibi araçların boyutları belirlidir. Ancak özel işlem uygulanmış veya modifiye edilmiş araçlarda yine boyut belirlenmesi yapılır. Sonrasında bu program sayesinde grafiker personellerimiz istenilen araç kaplama materyallerini vektörel olarak hazırlar.

Araç Giydirme, Araç Kaplama En İyi Fiyatlar

Bu hazırlık noktasında talepleriniz göz önünde bulundurularak, nasıl bir giydirme yapılacağı planlanmalıdır. Bazı firmalar sadece logo ve firma ismi giydirme talep edebilir. Bazı firmalar araç üzerinde iletişim bilgileri bulunmasını talep edebilir. İsterseniz aracın dört bir taraftan farklı bir modelleme ile giydirilmesi talep edilebilir. Bu gibi işlemlerin hepsi için istenilen boyutta ve renklerde giydirme tasarımları yapılabilir. Sahip olduğunuz işletme aracının üzerinde bölgesel veya komple uygulama yapılması mümkündür. Aslında araç kaplama olarak da adlandırılan benzer hizmet sayesinde komple araç renk değişimi sağlanabilir.

Araç tavan kaplama ümraniye

Bu sayede araç tamamen kurumsal ve farklı bir yapıya kavuşabilir. Bu kapsamda bölgesel giydirme ile komple giydirme arasında fiyat ve tasarım farkları da yer alır. Çünkü her iki işlem için kullanılacak malzeme ve tasarım değişkenlik gösterir. Bu nedenle araç giydirme fiyatları her iki işlem türüne göre güncel olarak belirlenir. Belirlenen fiyatların içerisinde tasarımın uygulanması, baskının yapılması ve giydirme işlemleri paket halinde bulunmaktadır. Ayrıca özellikle fiyatlarının belirlenmesi noktasında aracın türü ve boyutları da önemli bir ayrıntı oluşturmaktadır.

Seçim Araç giydirme fiyatları

Araç giydirme ve kaplama işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Birçok firma bu işlemleri gerçekleştirirken önemli hatalar yaptığı için alınan hizmet sıkıntılı olmaktadır. Örneğin, yapılan yanlış tasarımlar aracın kapı kolu, filtre veya cam kenarı gibi noktalarına görsel denk gelmesine neden olabilir. Bu nedenle firmamız tüm hizmetlerde olduğu gibi çok profesyonel bir tasarım ekibi ile çalışır. Bu ekip tasarım programlarında çalışırken nokta nokta ölçülere uygun olarak çalışmaktadır. Bu sayede görseller tam yerine uygun bir şekilde hazır hale gelmektedir.

Araç kaplama fiyatları 2019

Çok önemli bir ayrıntı olarak araç giydirme işlemlerinde devlet tarafından talep edilen bir vergi bulunmaktadır. Bu ücret araç reklam giydirme vergi olarak talep edilmektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen tasarım ve giydirme işlemlerinde bu ücretin hesaplanması için de hizmet verilir. Çünkü yapılan bu işlemin araç ruhsatına işlenmesi ve her yıl vergi ödemesi yapılması önemlidir. Yani firmamızın sunduğu araç giydirme vergisi 2019 listesi üzerinden inceleme yaparak, net rakamları öğrenebilirsiniz. Bu sayede alacağınız hizmetle birlikte düzenli olarak ödeyeceğiniz resmi masrafları da hesaba katabilirsiniz.

Araç giydirme m2 fiyatları

Ticari Araç kaplama, Yani alacağınız hizmet için karşılaşacağınız tüm masrafları belirleyebilirsiniz. Ayrıca bu hizmet sırasında araç giydirme ve araç kaplama işlemlerinde farklılık bulunmaktadır. Giydirme işlemi aracın belirli bir bölgesinde sadece bir logo ile dahi sağlanabilir. Ancak araç kaplama aracın gövde kısımlarındaki belirli bölgelere veya tamamına uygulanabilir. Bu nedenle iki işlemde kullanılan malzeme ve araçtaki görsel değişiklik farklı olacaktır. Bu durumda devletin talep edeceği resmi vergi rakamları da değişebilir.

Kurumsal Araç giydirme

Firmamızın özellikle son yıllarda en çok sunduğu hizmetlerden biri olan bu işlem İkitelli bölgesinde sıklıkla talep edilmektedir. İstanbul’un ticari merkezlerinden biri olan İkitelli bölgesinde birçok büyük işletme bulunmaktadır. Bu organize sanayi bölgesinde bulunan bir kırtasiye işletmesi araç giydirme talep edebilir. Bu nedenle özel olarak araç giydirme İkitelli hizmet programı sağlanmaktadır. Bu hizmet ticari işletmeler, sanayi işletmeleri ve üreticiler için uygulanabilir. Yine bölgede hizmet veren restaurant veya oteller gibi işletmeler için de uygulanabilir.

Araç giydirme ikitelli

Özellikle endüstriyel üretim ve dağıtım gerçekleştiren işletmeler için ayrı bir nokta yer almaktadır. Bu işletmeler genellikle çok yüksek sayıda aracın aynı şekilde kaplanmasını isteyebilir. Bu durumda ortalama olarak 100 araç gibi bir liste için kaplama hizmeti verilebilir. Bu durumda firmamız araç kaplama fiyatları konusunda da toplu hizmet fiyatları sağlayabilir. Bu sayede toplu hizmet aldığınızda, daha uygun rakamlar elde edebilirsiniz. Özellikle her yıl değişen masraflar ve vergi rakamları nedeniyle hizmet listemizde ve güncelleme yapılmaktadır. Bu kapsamda web sayfamız üzerinden veya telefon ile güncel rakamları öğrenebilirsiniz.

Araç Giydirme

Araç Kaplama, Örneğin, belirli bir sayı ile araç kaplama hizmeti almak için araç kaplama fiyatları 2019 rakamları talep edilebilir. Araçların türü, boyutları ve giydirilecek araç sayısı öğrenilince bir teklif oluşturulması mümkün olacaktır. Bu teklif ile karşılıklı görüşme sağlanarak, hizmet anlaşması sağlanabilir. Anlaşma sonrasında istenilen tasarımlar gerçekleştirilerek, giydirme ve kaplama işlemleri için üretimler gerçekleştirilir. Kaplama filmlerinin üretimi yapıldıktan sonra ölçülere uygun sorunsuz bir uygulama gerçekleştirilir. Bu uygulama sonrasında kontroller sağlanır ve araçlar yeniden hizmete sunulur. İlerleyen dönemlerde her yıl içerisinde güncellemeler ve değişimler çok daha uygun fiyatlar ile talep edilebilir.