Atatürk Köşesi ve Okul Proje Hizmetleri

Atatürk Köşesi ve Okul Proje Hizmetleri, Her okulda düzenli bir yapının elde edilebilmesi için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından çıkarılmış bir yönetmelik bulunmaktadır. Bu yönetmelik gereği Türkiye’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün okullarda öğrencilere doğru bir şekilde tanıtılması gerekmektedir. Bu tanıtımın sağlanması için klasik olarak sunduğumuz tabela modelleri dışında özel bir hizmet verilmektedir. Bu hizmet sayesinde düzenli ve kurallara uygun bir şekilde Atatürk köşesi uygulaması yapılmaktadır.

Atatürk Köşesi ve Okul Proje Hizmetleri

Atatürk köşesi, temel öğeleri ile birlikte önemli bir yere sahiptir. Bu köşe içerisinde genellikle Atatürk’ün hayatını anlatan kısa bir kısım ve diğer bilgiler bulunur. Bu bilgiler içerisinde Atatürk’ün özlü sözleri, doğum-ölüm tarihi, gençliğe hitabe gibi noktalar vardır. İstiklal marşı, Türk bayrağı ve Atatürk büstü yer almalıdır. Diğer noktalarda yapılacak süsleme ve tasarım değişim gösterebilir. Bu nedenle tasarım gerçekleştirilirken birçok farklı nokta gözden geçirilir. Bu sayede her okul için özel bir şekilde çalışma yapılabilir.

Her Eğitim Kurumu İçin Atatürk Köşesi ve Okul Proje Hizmetleri

Çalışmalar gerçekleştirirken temel olarak Atatürk köşesi meb kuralları göz önünde bulundurulur. Bu kurallar Milli Eğitim Bakanlığı’nın oluşturduğu belirli bir çerçeveyi ön plana çıkarır. Yönetmeliğe bağlı olarak bu köşe içerisinde birçok ayrıntı bulunur. Örneğin, Atatürk’ün yaşamı, ilkeleri ve devrimleri köşe içerisinde yer alabilir. Kişisel özellikleri, söylevleri ve fotoğrafları bulunabilir. Dijital bir uygulama ile filmler ve videolar kullanılabilir. Ayrıca onun için söylenen sözler ve eğitim anlayışı özellikle bulunabilir. Tüm bu ayrıntıların içerisinden seçilen noktalar ile Atatürk köşesi hazırlığı sağlanır.

Tabela Modelleri 

Atatürk köşesi sadece resmi devlet okullarında ve kurumlarda değil özel okullar kreşler gibi birçok kurumda bulunmalıdır. Özel üniversiteler, vakıf okulları ve kreşler bu uygulamayı tercih edebilir. Bu kurumlarda da uygulama gerçekleştirilirken Atatürk köşesi yönetmeliği ile çalışma yapılır. Yönetmelik gereğince firmamız tarafından Atatürk köşesi yapımı gerçekleştirilirken, öncelikle okul yönetimi ile görüşülür. Okul yönetiminin bu uygulama için ayırdığı bütçe göz önünde bulundurulur. Bütçe içerisinde belirli mecburi alanlar ve seçilecek ek noktalar yer almalıdır.

Atatürk köşesi nasıl yapılır?

Seçilen her uygulama parçası için özel bir şekilde tasarım, teknik çizimler, üretim ve uygulama firmamız tarafından yapılır. Firmamız çok yüksek bir özen göstererek özel bir ekip ile çalışmaktadır. Bu ekip aldığı eğitim sayesinde grafik tasarımı, CNC kesim, baskı gibi her konuda profesyonel bir çalışma sergiler. Bu sayede resmi yönetmeliklere göre hiçbir eksik nokta bulunmadan tam bir çalışma gerçekleştirilir. Resmi yönetmelik noktaları göz önünde bulundurulduktan sonra diğer ayrıntılar için işlem gerçekleştirilir. İşte bu noktada bronz korumalıklar sağlanması, duvar çalışması, ahşap uygulama gibi ayrıntıları yer alır.

Atatürk köşesi duvar kağıdı

Krom nikelaj kaplama üzerinde baskı veya alüminyum üzerinde kabartma baskı yapılabilir. Kutu harfler veya gravür kabartma uygulamalar gerçekleştirilebilir. Uygulamaların her biri için kullanılan malzeme, yapılan üretim ve tasarım değişiklik gösterir. Bu nedenle hesaplamalar gerçekleştirilirken, tüm bu noktalar göz önüne alınır. Örneğin, uygulamalar içerisinde özel bir ayrıntı olarak Atatürk köşesi duvar kağıdıtercih edilebilir. Grafik tasarım sağlandıktan sonra baskıya alınan duvar kağıdı istenilen boyutlarda çıkarılabilir. Bu sayede ayrılan duvar bu kaplama ile hazır hale getirilir.

Atatürk köşesi Pinterest

Aslında Atatürk köşesi olarak hazırlanacak bölge okulun genellikle giriş veya salon kısmında bir noktada bulunur. Bu nokta bir duvar veya salon alanı olabilir. Genellikle duvar alanı ayrıldığından dolayı öncelikle kaplama işlemi gerçekleştirilir. Örnek olarak uygulama sağlanacak kurum bir okul öncesi kreş kurumu olabilir. Bu kurumda gerçekleştirilecek tasarım ve uygulama için daha önce yapılmış örnekler gözden geçirilebilir. Bu kapsamda Atatürk köşesi okul öncesi pinterest sunumları sağlanmaktadır. Pinterest görselleri sayesinde sizde okul için uygulama seçimi yapabilirsiniz.

Atatürk köşesi okul öncesi

Bu sayede çok daha kolay bir tasarım ile bütçenize uygun bir uygulama elde edebilirsiniz. Ancak elbette kendi bütçenize uygun özel bir tasarım talep edebilirsiniz. Bu durumda istediğiniz tasarım grafik ortamına aktarılıp sonrasında her parçanın üretimi sağlanır. Üretilen parçalar ayrılan Atatürk köşesi bölümünde uygulanır. Uygulamalar sırasında duvar kaplaması için poster, duvar kağıdı, ahşap veya metal kaplama yapılabilir. Temel kaplama malzemesi üzerinde mobilya ve tablo kullanımları sağlanabilir. Yazılar kabartma olabilir, altın kaplama renk olabilir veya metalik yazılar seçilebilir.

Atatürk köşesi meb

Tüm bu ayrıntılar Türkiye’nin dört bir köşesinde firmamızın sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Aslında firmamızın bu konuyu benzer bir şekilde sunduğu özel hizmetlerden birisi de Atatürk köşesi proje ödevi hizmetleridir. Bu proje ödevi genellikle öğrencilerin ilkokul hayatında yapması gereken klasik ödevlerden birisidir. Bu ödevin hazırlanmasında çok daha profesyonel bir tasarım için öğrenciler firmamızdan hizmet alabilir. Bu sayede çok daha profesyonel bir görüntü ortaya koyacaktır. Aslında ödev için hazırlanacak proje, yine öğrenci tarafından belirlenebilir. Sonrasında grafik tasarım yapılarak baskı işlemi gerçekleştirilir.

Atatürk köşesi ankara

Firmamız temel olarak İstanbul merkezli olarak çalışan bir işletme yapısı sağlamaktadır. Ancak firmamızın sunduğu hizmetler Türkiye’nin birçok farklı kentine ulaşabilmektedir. Örneğin, hizmetlerimiz Ankara ve İzmir gibi kentlerde de farklı kurumlar tarafından talep edilmektedir. Atatürk köşesi uygulamalarını Ankara ve İzmir kentlerinde de farklı okullarda uygulamaktayız. Günümüze kadar bu kentlerde birçok farklı eğitim kurumu firmamızdan Atatürk köşesi hizmetleri almıştır. Bu nedenle öncelikli olarak Atatürk köşesi Ankara hizmetleri örnek gösterilebilir.

Okul Atatürk Köşesi

Ankara merkezinde veya ilçelerinde bulunan birçok eğitim kurumu bu resmi hizmeti talep etmiştir. Vakıf okulları veya özel şirketlere bağlı okullar birçok şubeleri için bu hizmetleri çok daha uygun fiyatlar ile alabilmiştir. Detaylı ve hassas bir hizmet olduğu için birçok farklı nokta ile tasarım ve üretim gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle bu hizmet için fiyatlar konusunda da kapsamlı bir nokta ortaya çıkmaktadır. Ankara iline benzer şekilde hizmet verdiğimiz kentlerden en önemlilerinden birisi de İzmir ilidir. İzmir kapsamında da firmamız çok özel bir yapı ile Atatürk köşesi İzmir hizmetleri vermektedir.

Okul Atatürk Köşe Hizmetleri

Benzer şekilde Ankara’da alınan hizmetler gibi İzmir toplu hizmet alımı talepleri yer almaktadır. Üniversiteler, liseler, ilköğretim okulları ve kreşler bu hizmeti talep etmektedir. İstanbul, Ankara veya İzmir kentlerinde talep edeceğiniz bu hizmetler için öncelikle firmamızdan randevu talep edebilirsiniz. Firmamız kurum içerisinde inceleme gerçekleştirip uygulama bölgesini belirler. Bu uygulama bölgesinin boyutları için keşif yapılır ve malzeme seçimleri gerçekleştirilir. Sonrasında tasarımın sağlanması ile birlikte her parçanın üretimi yapılır. Üretim sonrasında uygulama ile birlikte ödeme aşaması ile hizmet tamamlanır. Bu konuda firmamız Türkiye genelindeki en uygun rakamları sağlamaktadır.