Cephe Giydirme Hizmetleri

Cephe Giydirme Hizmetleri, Yapılarda kurumsal bir görselliğin elde edilmesi işletme için avantaj sağlayan bir durumdur. Örneğin, bir şirketin kendi çalışmalarını daha rahat çalışabilmesi için cephe giydirme kullanılabilir. Tıpkı dış alanda tabela modelleri ile görsel tanıtımın sağlanması gibi bir yapı oluşturur. Cephe giydirme günümüzde birden farklı tekniğin kullanılması sayesinde elde edilen bir sistemdir. Aslında binalarda hem dış cephe korumasını sağlar hem de iyi bir reklam alanı oluşturur. Özellikle dış cephe giydirme sayesinde estetik bir görüntü elde edilebilir. Hem mimari hem grafik açılan detaylı bir çalışma gerektirir. Öncelikli olarak cephe kaplama işlemi için farklı yalıtım malzemeleri ile mimari ve teknik giydirme sağlanır.

Cephe Giydirme Hizmetleri

Yani hem mimari açıdan ısı yalıtımı gibi bir avantaj hem de estetik ve dekoratif bir görüntü ortaya çıkar. Günümüzde firmamız tarafından da kullanılan en önemli tekniklerden birisi olarak dijital baskı tercih edilmektedir. Dijital baskı sayesinde cephe giydirme reklam çalışmaları yapılması mümkün olmaktadır. Yani dış cephe kaplama yapılan bir bina üzerinde dijital baskı ile görsellik sağlanabilir. Örneğin, bir eğitim kurumunda kurumsal görseller ile dış cephe giydirme yapılabilir. Bu görsellik için firma ismi ve kurum logosu gibi görsel malzemeler kullanılabilir. Firmalar açısından en iyi reklam alanlarından birini bu yöntem oluşturmaktadır. Daha uygun fiyatlı bir işlem için cephe giydirme naylon veya kağıt kaplama sayesinde yapılabilir. Yüksek bir binada cephe giydirme sayesinde önemli bir tanıtım alanı elde edilebilir. Ayrıca çok daha akılda kalıcı ve kabul edilebilir bir reklam hizmeti sağlanır.

Kurumsal Bir Görsellik İçin Cephe Giydirme Hizmetleri

Bir işletme binasında mağaza veya kurumsal bir binada dış cephe kaplaması gerçekleştirilebilir. Bu çalışma sayesinde çevreden çok daha dikkat çeken bir görüntü elde edilebilir. Günümüzde temel olacak bu işlem için kullanılan 5 farklı yöntem yer almaktadır. Bu yöntemlerden ilki olarak cam cepheler üzerinde delikli folyo kaplama tercih edilebilir. Diğer bir yöntem olarak folyo kaplama uygulaması yapılabilir. Farklı bir yöntem kapsamında ise mesh germe işlemi gerçekleştirilebilir. Diğer yöntemler vinil malzeme ile ve kompozit kaplama işlemleri yer almaktadır. Bu yöntemlerden her biri günümüzde dış cephe giydirme firmaları tarafından tercih edilmektedir. Firmamız özellikle İstanbul ve Marmara Bölgesi’nde birçok kentte bu hizmeti vermektedir. Örneğin, Sakarya cephe giydirme hizmetleri konusunda da firmamız tercih edilmektedir. Sakarya kentinde birçok eğitim kurumu, kurumsal firmalar, hastane ve şirketler bu hizmeti tercih etmektedir.

Dükkan Dış Cephe Giydirme Fiyatları

Hizmetin gerçekleştirilmesi için öncelikle keşif çalışması sağlanır. Keşif çalışması sayesinde kaplama gerçekleştirilecek yüzeylerin tipi ve boyutları belirlenir. Bu kıstaslar göz önünde bulundurularak, doğru malzeme seçimi ve uygulanacak sistem tespit edilir. Cam ile kaplı yüzeylerde delikli folyo çok sık tercih edilir. Delikli folyo malzeme, dış açıdan estetik bir görünüş ve reklam alanı sağlar. İç açıdan ise malzeme delikli olduğu için çok rahat bir şekilde dış görüntü sağlar. Yani delikli folyo uygulamaları bir nevi perde uygulaması da görmektedir. Yine delikli branda olarak adlandırılan mesh isimli malzeme dış cephe için çok kullanılan bir malzemedir. Ancak daha çok rüzgar yoğunluğu bulunan bölgelerde kaplama için tercih edilmektedir. Özellikle dış yüzeyde cam cephe bulunmayan alanlarda bu malzeme kullanılır. Malzeme eski yapılarda, inşaat alanlarında ve binaların cephelerini saklama konusunda kullanılabilir.

Dükkan Dış Cephe Kompozit Kaplama Fiyatları

Cephe giydirme işlemlerinde en çok kullanılan sistemlerden biri olan delikli folyo, cam cephe giydirme firmaları tarafından önerilmektedir. Zira bu malzeme görsellik ve kullanım açısından avantajlı bir yapıya sahiptir. Ancak folyo kaplama malzeme de cam cephelerde veya kompozit panellerde kullanılabilir. Yani alüminyum veya cam dış cepheler üzerinde uygulanması mümkündür. Bu nedenle alüminyum cam cephe giydirme hizmeti talep eden müşterilerimiz için folyo baskı tercih edilebilir. Delikli folyo, mesh veya folyo kaplama baskıdan çıkarıldıktan sonra yapışkan bir özelliğe sahiptir. Bu kapsamda öncelikle yapıda boyut incelemesi gerçekleştirilir. Tespit edilen boyutlara uygun şekilde bilgisayar ortamında grafik tasarım gerçekleştirilir.

İstanbul Yapı Giydirme Cephe sistemleri

Grafik tasarım tarafınızdan incelendikten sonra baskı işlemine alınır. Seçilen baskı malzemesi üzerinde uygulama sağlanır. Baskı yapıldıktan sonra elde edilen çıktı malzemesi yapışkan bir özelliğe sahiptir. Bu kapsamda profesyonel montaj personellerimiz devreye girer. Personellerimiz malzemenin cam veya alüminyum cephe üzerinde bombe ve hava yapmadan uygulanmasını sağlar. Bu sayede milimetrik hesaplama ile yapılan uygulama, sorunsuz bir görsellik ortaya çıkarır. Artık dış cepheniz bir reklam ve tanıtım alanı olarak görselliğe sahip olacaktır. Bu malzemeler uygulama ve montaj açısından hem kullanışlı hem de kaliteli bir yapıya sahiptir. Özellikle bahsedildiği gibi folyo kaplama cam yüzey üzerinde dışarıdan görülmeyecek içeriden görülecek bir yapı sağlar. Bu nedenle kurumsal işletmelerde tüm cephenin kaplanması için tercih edilirler. Hatta bazı noktalarda mağaza ve ofis cam cepheleri içinde bu kaplama tercih edilmektedir.

Dış Cephe Reklam Giydirme

Günümüzde Türkiye’de hizmet veren en büyük cephe firmaları genellikle folyo kaplama tercih etmektedir. Ancak vinil germe hizmeti de çok sık tercih edilen bir sistemdir. Çünkü bu malzeme sayesinde de folyo kaplama gibi cam yüzey üzerinde uygulama gerçekleştirilebilir. Farklı bir avantajı yer aldığı için folyo kaplama yerine girintili çıkıntılı alanlarda daha çok kullanılmaktadır. Yapı gereği düz ve sabit bir cepheye sahip olmayan yapılarda tercih edilebilir. Katlanabilen ve daha esnek bir yapı oluşturmaktadır. Ancak yine de üzerinde yer alan görsel hiçbir şekilde kırılma ve bozulma göstermez. Yani bu malzeme de aynı estetik ve dekoratif kaliteyi sağlayabilir. Birçok farklı yapıda kullanımı tercih edilen kompozit kaplama sistemleri de firmamızın hizmetleri arasında bulunmaktadır.

Dış Cephe Folyo Kaplama

Daha sert ve zor bir yapı oluşturan bu malzemeler alüminyum ve diğer kompozit ürünlerin birleşimi ile elde edilir. Kompozit kaplama ile karakteristik bir görüntü elde edilmesi mümkündür. Bu alanda çok uzun yıllardır hizmet veren firmamız, her zaman gelişimleri ve teknolojileri takip etmektedir. Bu nedenle en iyi malzemeler ile tasarımı yapmaya özen göstermektedir. Bu kapsamda dış cephe giydirme fiyat bilgileri konusunda da her zaman güncel bir nokta bulunmaktadır. Bu nedenle alacağınız bu hizmetlerden öncelikle firmamız ile görüşmeli ve fiyat talep etmelisiniz. Yapılan keşif çalışması ile ölçü, malzeme ve miktar belirlemeleri yapılır. Bu sayede dış cephe giydirme fiyatları üzerinden hizmet rakamları belirlenir. Belirlenen fiyatlar ile birlikte firmamız ödeme konusunda da her zaman hassas ve müşteri odaklı bir yapı sergilemektedir.