Fener Tabela Hizmetleri

Fener Tabela Hizmetleri, İşletmelerde reklam ve tanıtım çalışmaları içerisinde tabela çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle firmamız güncel olarak her zaman farklı tabela modelleri ile hizmet sunmaya özen göstermektedir. İşletme önünde cephe, duvar veya totem gibi alanlarda tabela uygulamaları yapılabilir. Ancak günümüzde sıklıkla tercih edilen sistemlerden birisi de fener tabela sistemleri olmaya başlamıştır. Mağazalar, restoranlar, kafeteryalar veya küçük işletmeler bu tabela sistemlerini sıklıkla seçmektedir. Çünkü fener tabela, ister ışıklı ister ışıksız olarak iç ve dış mekanda kullanılabilmektedir.

Fener Tabela Hizmetleri

Işıklı sistemler daha çok dış mekanlarda ışıksız sistemler iç ve dış mekanlarda tercih edilebilir. Bu tabela kullanımında sınırlandırma yer almadığı için her meslek grubunda ve her sektörde tercihi görülmeye başlanmıştır. Çok sık kullanılan bu tabela modeli hem düşük masraflı hem de düşük boyutlu bir kullanım oluşturmaktadır. Ancak görsel kalitesi gereği akılcı bir çözüm ile pratik bir tanıtım sağlar. Bilhassa ışıklı fener tabela daha dikkat çekici ve estetik bir görüntü oluşturmaktadır.

İnce ve Estetik Bir Detay Fener Tabela Hizmetleri

Bu kapsamda fener tabela modelleri arasından seçim yapmak için firmamız ile görüşebilirsiniz. Firmamız kullanımınıza sunduğu onlarca farklı model ile birlikte aynı zamanda sizin tasarım fikirlerinizi de göz önüne almaktadır. Çünkü firmanız için logonuzun bir tabelaya dönüştürülmesi veya özel bir geometrik şekil kullanılması talep edilebilir. Bu gibi durumların tümünde firmamız sizin için en özel tasarımı gerçekleştirebilir. Bu konuda dünya çapında hizmet veren önemli markaların kullandığı fener tabela sistemleri örnek alınabilir.

Tabela Modelleri

Mahalle içlerinde yer alan esnaf işletmeleri, çarşı dükkanları, alışveriş merkezi işletmeleri gibi her noktada fener tabela kullanılabilir. Yaygın kullanım alanı ile birlikte özellikle kullanılan üretim malzemesi ayrıcalık sağlamaktadır. Özellikle ışıklı tercih yapıldığında, çok daha ilgi çekici ve zarif bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Gündüz saatlerinde daha sönük bir görüntü ortaya çıkarken, akşam saatleri ile birlikte aydınlatma büyük bir farklılık sağlamaktadır. Bu tip tabelalarda genellikle dış kasa için alüminyum, metal veya ahşap tercih edilebilir.

Fener tabela fiyatları

Görsel bulunan kısımda kabartma harfler, pleksiglas, alüminyum veya vinil kullanılabilir. Orta kısımda bulunan aydınlatma zaman ayarlı veya otomatik olarak çalışabilir. Tasarruflu bir aydınlatma yapısı sağladığı için elektrik sarfiyatı konusunda da avantaj oluşturmaktadır. Bu neden de düşük bir masraf ile elde edilen hazır fener tabela gibi ürünler sıklıkla kullanılmaktadır. Firmamızın sunduğu hazır ürünler kolay bir montaj sağlayan ve iç görsel anlamında rahatlıkla değişim oluşturulan ürünlerdir. Oval, kare, dikdörtgen ve üçgen gibi bir geometrik şekil içerisinde iç görsellik değiştirilebilir. Örneğin, yeni açılan bir restoran için oval fener tabela kullanılarak iç görsel değiştirilebilir.

Hazır yuvarlak tabela fiyatları

İç görsel için kullanılan pleksiglas üzerinde logo veya marka ismi kullanılabilir. Genellikle firmamızın sunduğu oval tabela ürünleri bu konuda sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü oval geometrik şekil, görsel açıdan birçok işletme ile uyum sağlamaktadır. Bu tabela türü mağazalar, restoran veya esnaf işletmeleri için kullanılabilir. Standart bir boyuta sahip olduğu için üretimi ve uygulaması çok kolay olmaktadır. Işıklı ve dikkat çeken yapısı sayesinde geçiş noktalarını işgal etmeden rahatlıkla kullanılabilir. Daha tasarruflu bir sistem için led aydınlatma tercih etmek mümkündür.

Fener tabela modelleri

Fener tabela sistemleri genellikle daha fazla müşteri kazandırmak ve daha farklı bir işletme görselliği elde etmek için tercih edilir. Bu nedenle özellikle ışıklı tabelalar daha fazla seçilmektedir. Işıklı tabelalar ile birlikte özellikle işletme logosunu ön plana çıkarmak mümkündür. Çünkü kurumsal yapıya sahip olmak isteyen bir işletme için logo ve marka en önemli ayrıntılardır. Bu konuda hazır bir şekilde firmamız tarafından sunulan oval tabela kasası tercih edilebilir. Belirli bir ölçü ile üretilen bu tabela kasası içerisinde istediğiniz farklı uygulama yapılabilir.

Fener tabela ölçüleri

Örneğin, bir giyim mağazası için fener tabela tercih edildiğinde bu kasa kullanılabilir. Kasa içerisinde pleksiglas veya alüminyum malzeme ile tabela sağlanabilir. Bu tabela üzerinde dijital folyo baskı, kutu harf, gravür oyma gibi birçok işlem gerçekleştirilebilir. İç kısımlarda neon aydınlatma, led aydınlatma veya spot aydınlatma kullanılabilir. Yeni sistemler ile birlikte tabelanın solar yapı sağlaması mümkün olacaktır. Solar aydınlatma, gün ışığına göre ışıklandırma sağlayan bir avantaj oluşturmaktadır.

Flips tabela fiyatları

Özellikle sensör kullanımı sayesinde ışık oranına bağlı çalışma gerçekleştirilebilir. Bu gibi avantajlar günümüzün sağladığı teknolojiler sayesinde elde edilmektedir. Özellikle sokak tabelası olarak tercih edilen bu ürünler köşe başı veya cadde üstü işletmelerde tercih edilmektedir. Bu konuda firmamız Fenerbahçe sokak tabelası gibi hizmetlerle işletmeler için fark oluşturmaktadır. Sağlanan hizmet ile birlikte işletme bulunduğu noktada daha dikkat çekici bir yapı sağlar. Bu sayede düşük bir masraf ile ve küçük boyutlu bir tanıtım ile avantaj elde edebilir.

Hazır fener tabela

Uygulamalarda işletmeler tarafından en çok merak edilen nokta fiyatlandırma olmaktadır. Firmamız fiyatlandırma açısından özellikle müşteri odaklı bir yapı sergilemektedir. Bu sayede firmamız üzerinden hizmet alan her işletme en uygun fiyat ile reklam avantajı elde edebilir. İşletmeler tarafından ayrılan bütçe göz önünde bulundurularak, hazır tabelalar veya özel tasarımlar uygulanabilir. Genellikle hazır tabelalar daha uygun fiyatlı bir sonuç sağlamaktadır. Yuvarlak, oval veya elips şeklinde geometrilere sahip olan bu tabelalar istenilen her zaman tercih edilebilir.

Oval tabela

Bu kapsamda hazır yuvarlak tabela fiyatları gibi sabit bir liste içerisinden kolaylıkla fiyat talep edebilirsiniz. Firmamızın sunduğu hazır yuvarlak tabela iç görselliğin değişmesi ile kısa sürede kullanıma sunulabilir. Ayrıca montaj konusunda da sadece birkaç saatte doğru bir sonuç elde edilmesi mümkündür. Benzer şekilde elips tabela fiyatları konusunda da firmamızdan bilgi talep edebilirsiniz. Elips tabela en açısından biraz daha geniş ve görsel açıdan daha farklı bir sonuç oluşturmaktadır. Bu tip tabelalarda özellikle ışıksız sistemler daha uygun fiyat sağlayabilir.

Fener Tabela Örnekleri

Tabelanın direkt olarak duvara montaj edilmesi veya bir askı yöntemi ile kullanılması ile mümkündür. Elips yapıda bir fener tabelanın ferforje demir ile askılı olarak montaj edilmesi mümkündür. Bu tip görsel avantajlar sunduğumuz fener tabela sitemleri de her zaman görülmektedir. Temel olarak seçtiğiniz geometrik şekil, boyut ve diğer ayrıntılara göre ürün fiyatları değişim gösterebilir. Bu nedenle sahip olduğunuz fikirlere bağlı olarak firmamız ile görüşerek fiyat talepleri sağlayabilirsiniz. İstenilen her ayrıntı göz önünde bulundurularak, fener tabela fiyatları üzerinden sizin için bir teklif hazırlanabilir.