Işıksız Tabela Sistemleri

Işıksız Tabela Sistemleri, Çok daha geniş bir model aralığı elde edilebilmesi için tabela sistemlerinde ışıksız sistemler ön plana çıkmaktadır. Işık uygulamaları ile ancak belirli malzemeler ve boyutlar kullanılabilir. Fakat ışıksız sistemler çok daha büyük boyutlarda veya görsel çizgilerde olabilir. Bu nedenle tabela modelleri içerisinde ışıksız sistemler avantajlı bir kullanım oluşturmaktadır. İç mekan veya dış mekan gibi her alanda bu tabela tercihleri gerçekleştirilebilir. Çünkü malzeme kullanımı konusunda da ışıksız sistemlerde çok geniş bir aralık yer almaktadır. Bu sayede alüminyum, pleksi, ahşap, vinil veya folyo baskı gibi sistemler seçilebilir. Tüm bu malzemeler farklı işlemler sayesinde değişen şekiller ve görsellikler oluşturabilir.

Işıksız Tabela Sistemleri

Aslında çok sade ve tekdüze bir tasarım isteyen kişiler için de ışıksız sistemler ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle kullanım alanına göre ve işletme türüne göre tabela tercihi yapılması doğru olacaktır. İşlek bir caddede yer alan büyük bir mağaza veya küçük bir mahalle işletmesi için tabelada değişimler oluşur. Bu değişimler göz önünde tutularak, bir büro veya bir lokanta için farklı uygulamalar yapılabilir. Bu tip değişimlere bağlı şekilde tabela çeşitleri arasından doğru seçimi gerçekleştirmek için firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamız sizin için en doğru olacak boyut, renk ve malzeme ile tabela tasarımları konusunda bilgiler sağlayacaktır. Ardından karşılıklı bilgi alışverişi, tasarım, üretim ve uygulama ile tabela kullanılır bir hale getirilir. Yani firmamız her aşamada bizzat kendi hizmetlerini sağlayarak, en iyi sonuç ile hizmet vermektedir. En önemli olan nokta işletmenizin uyum sağlayacağı bir sistemin tercih edilmesidir.

Sade ve Pratik Işıksız Tabela Sistemleri

Işıksız tabela sistemlerinde aydınlatma ve elektrik bağlantısı bulunmadığı için istenilen her boyutta çalışma yapılabilir. Yani çok küçük boyutlu veya dev tabela tasarımları talep edilebilir. Bu tasarımlar da vinil kaplama, folyo veya kutu harf gibi birçok tercih yapılabilir. Kutu harf tasarımları, kabartma, metal gravür gibi sistemler uygulanabilir. Ahşap tabela tasarımları sağlanarak daha estetik bir görüntü elde edilebilir. Daha uygun fiyatlı ve kolay işlenen bir sistem için saç tabela tercih edilebilir. Tercihler malzemenin yapısına uygun üretim ve tasarım imkanları sağlayacaktır. Seçilen malzemenin sağladığı avantajlar göz önünde bulundurulduğunda, istediğiniz tasarım sağlanabilir. Örneğin, metal malzeme ile üretilen kutu harfler ahşap bir tabela üzerinde uygulanabilir. Bir kırtasiye işletmesi için bu tür bir tabela uygun bir görsel oluşturabilecektir.

Ahşap tabela fiyatı

Bu konuda daha iyi fikirlere sahip olabilmek ve en doğru tercihler için sayfamız üzerinde inceleme yapabilirsiniz. Firmamız ile görüşme gerçekleştirerek, katalog incelemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu esnada örnek tabela tasarımları incelenerek, en iyi seçimler sağlanabilir. Örnek ürünlerimiz daha önce birçok farklı işletmede uygulanmış tabela tasarımlarını sizlere sunacaktır. Bu kapsamda farklı boyutlar ile küçük büyük tüm işletmelerde kullanılan tabelaları görebilirsiniz. Örnek olarak incelediğiniz bir inşaat firması tabelasının sizin için de uygulanmasını talep edebilirsiniz. Bu sayede çok daha iyi bir fikre sahip olabilir ve kendi fikirlerinizle birleşim sayesinde doğru sonuç elde edebilirsiniz. Aslında firmamız tarafından önerilen, tamamen size ait bir fikir ile orijinal bir tasarım ortaya çıkarılmasıdır. Bu fikir içerisinde ek olarak firmamızın sunacağı ayrıntılar ile daha kaliteli bir tasarım elde edilebilir.

Işıksız tabela fiyatları

Firmamız tarafından size sunulan örnekleri birebir inceledikten sonra doğru bir karar verebilirsiniz. Örneğin, uygulama için saç malzeme örneklerinden birini seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz bu örnek üzerinde firmanızın logosu, marka, isminiz ve iletişim bilgileri ile bir tasarım yapılabilir. Bu tasarım gerçekleştirildikten sonra en önemli ayrıntı dükkan tabela ölçüleri bilgisinin alınmasıdır. Bu konuda firmamızın oluşturduğu bir keşif ekibi tarafından işletme alanınız üzerinde ölçüm çalışmaları yapılır. Ölçüm çalışmaları sırasında tabelanın uygulanacağı en doğru nokta belirlenir. Bu nokta için doğru ölçüler alınarak, kullanılacak malzeme miktarı hesap edilir. Malzeme miktarı belirlendikten sonra hazırlanan tasarım ile birlikte üretim aşamasına geçilir.

Tabela örnekleri fotoğrafları

Üretim aşamasında bilgisayar destekli bir şekilde kabartma veya renklendirme çalışmaları yapılır. Bu sayede hazırlanan tasarım hiçbir noktası eksik kalmadan tabela üzerinde uygulanır. Yapılan bu çalışma sayesinde ışıksız tabela fiyatları net bir şekilde belirlenebilir. Öncelikle size kullanılacak malzemelerin ve yapılacak işlemin fiyatları net bir şekilde belirtilmiş olacaktır. Bu sayede ölçüm, üretim ve uygulama için toplam fiyatları çok daha kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Elde ettiğiniz bu fiyatlar sayesinde bu tanıtım için ayırmanız gereken bütçeyi hesap edebilirsiniz. Farklı bir sistem için ahşap tabela fiyatları gibi konularda bilgi alabilir ve farklı tasarım fiyatları talep edebilirsiniz. Genellikle malzeme seçiminden sonra ölçülere göre fiyat belirlemesi yapılması daha kolay ve doğru olacaktır.

En ucuz tabela fiyatları

Firmamız tabela tasarımları gerçekleştirirken, her zaman en uygun fiyatlar ile hizmet vermeye özen gösterir. Yani önemli olan asıl nokta en uygun rakamlar ile hizmet almanızdır. Tabela tasarımı için ayırdığınız bütçe net olarak belirli ise daha kolay bir hizmet alabilirsiniz. Çünkü sahip olduğunuz bütçe için seçilebilecek malzeme ve kullanılacak ölçüler net şekilde belirlenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde firmamız sizlere en ucuz tabela fiyatları ile hizmet vermeyi bir politika olarak görmektedir. Bu nedenle yeni işletmeler, yeni dekorasyonlar veya tabela değişimi için firmamız ile görüşebilirsiniz. Bu görüşmeler sırasında aldığınız fiyatlar sayesinde seçilen malzeme ve tasarım ile en iyi üretimin yapılması sağlanacaktır.

En yakın tabelacı

Çünkü firmamız seçilen malzeme en düşük fiyata sahip olsa bile en iyi uygulamayı gerçekleştirecektir. Yani ödediğiniz fiyata karşılık olarak ahşap veya kutu harf tabela ürünleri için yine aynı kalite ortaya çıkarılacaktır. Genellikle küçük işletmelerde mağaza cephesi yeterli olmadığında direk tabela ürünleri de tercih edilebilir. Bu tip ürünlerde de firmamız direk tabela fiyatları konusunda sizin için en uygun rakamlar ile hizmet vermektedir. Küçük boyutlu sistemler kullanılsa dahi dış alan uygulaması ile ilgi çekici bir sonuç elde edilebilir.

Tabela Modelleri

Bu nedenle çoğu zaman daha düşük fiyatlar için bu sistemler tercih edilebilir. Temel olarak ışıksız tabelalarda alüminyum, saç, pleksi, ahşap veya cam gibi tüm tabela sistemlerinde aynı kaliteyi elde edebileceksiniz. Çünkü en iyi malzemeleri tercih ederek, sizin için en iyi üretimleri gerçekleştiriyoruz. Eğer sahip olduğunuz bütçeyle en iyi hizmetleri almak istiyorsanız, mutlaka firmamız ile görüşme gerçekleştirmelisiniz. Bu görüşmeler sırasında sizlere örnekler sunulur, net bilgiler verilir ve fiyat bilgilendirmeleri sağlanır.