Köpük Strafor Kutu Harf Tabela Hizmetleri

Köpük Strafor Kutu Harf Tabela Hizmetleri, İşletmelerin temel ihtiyacı olan tabela uygulamaları için firmamız her müşterimizin bütçesine uygun tercihler sağlamaktadır. Bu tercihler için farklı tabela modelleri sağlayarak seçim şansını olabildiğince geniş tutuyoruz. Her bütçeye uygun şekilde doğru malzemenin kullanılması ile estetik ve kaliteli tabela sistemleri sağlıyoruz. Bu kapsamda uygun fiyat ile çözüm elde etmek için strafor yani köpük malzeme çok sık kullanılıyor. Strafor, özellikle kutu harf üretimi için kullanılan öncelikli malzemelerden birini oluşturuyor. Kesim makinesi sayesinde istenilen boyutlarda ve şekillerde kesim imkanı sağlayan strafor pratik bir çözüm sağlıyor.

Köpük Strafor Kutu Harf Tabela Hizmetleri

Bu nedenle son yıllarda reklam ve tabela alanında çok rağbet gören malzemelerden biri olmayı başarıyor. Üretim sistemleri içerisinde özel bir kesim makinesi yani CNC makinesi kullanmamız sayesinde hızlı ve başarılı bir üretim gerçekleştirebiliyoruz. Bu üretim için öncelikle bir grafik tasarım gerçekleştiriliyor ve sonra tasarım kesim makinesine aktarılıyor. Kesim makinesi içerisinde tasarıma uygun bir şekilde direktifler oluşturularak, yüksek ısı ile kesim gerçekleştiriliyor. Bu sayede strafor köpük reklam yapmak için sıfır hata ile işlem gerçekleştirmek mümkün oluyor.

Daha Uygun Fiyat İçin Köpük Strafor Kutu Harf Tabela Hizmetleri

Makine içerisinde ısı ile tasarıma uygun şekilde ilerleyen bir kesim teli yer alıyor. Uzman bir operatör makineyi kullanarak, programa bağlı bir şekilde ilerleyişi gerçekleştiriyor. Tasarıma uygun şekilde tüm kesim işlemleri gerçekleştirildikten sonra tabela için kullanılacak harfler elde ediliyor. Ardından bu harfler üzerinde en uygun boya seçimleri ile renklendirme işlemi sağlanıyor. İstendiği durumda strafor malzemesinin tek renk olarak kullanılması da mümkün oluyor. Klasik olarak bu malzeme beyaz renk ile üretilerek kullanıma hazır hale geliyor.

Tabela Modelleri

Strafor köpük temel olarak bina ve yapı yalıtımı için kullanılan malzemelerden birini de oluşturuyor. Yani yalıtım açısından da bu malzeme önemli bir özellik ortaya koyuyor. Bu malzemenin reklam ve tabela üretimi için kullanılması durumunda da uzun ömürlü ve sağlam bir sonuç elde etmek mümkün oluyor. Bu malzeme ile gerçekleştirilen bir tabela uygulaması uzun yıllar boyunca dayanıklı bir kullanım sağlıyor. Malzeme kalıplar halinde kullanıma sokulduktan sonra istenilen farklı boyutlarda harf kesimleri yapmak mümkün oluyor.

Strafor Tabela ve Fiyatları

İşletmenin boyutlarına ve tabela isteklerine göre elde edilen sonuçlarda strafor harf 1 metre gibi örnekler yer alıyor. Bu bağlamda en küçük boyuttan en büyük boyuta kadar kalıp ölçülerine uygun şekilde kesim yapmak mümkün oluyor. Elbette kullanılan kalıp sayısı yapılacak reklamın maliyetinde değişiklik ortaya çıkaracaktır. Ancak hem kaliteli hem de uygun fiyatlı malzeme kullandığımız için maliyetler piyasaya göre her zaman uygun rakamlar oluşturmaktadır. Bu sayede işletmeler istedikleri reklam çalışmasını bütçesine uygun bir şekilde gerçekleştirme imkanına sahiptir. Gerçekleştirilecek uygulamada kullanılan strafor malzeme, hem hafif hem de zarif bir tasarım sağlar.

Strafor tabela

Renklendirme açısından da birçok farklı boya rengi kullanmak mümkün olmaktadır. Bu konuda firmamızın onlarca farklı işletme için gerçekleştirdiği hizmetler örnek olarak gösterilebilir. Web sayfamız veya kataloglarımız üzerinde kutu harf tabela örnekleri incelenerek, karar vermek mümkün olacaktır. Aslında temel olarak harf kesim şeklinde nitelendirilse de strafor malzeme sayesinde farklı geometrik şekillerin kesilmesi de mümkündür. Yani tabela üzerinde sadece marka ismi ve firma adı yanında logo kullanımı gibi imkanlar da sağlanmaktadır.

Işıklı kabartma tabela fiyatları

Küçük boyutlu bir tabela gerçekleştirmek için veya dev bir tabela için strafor köpük kullanımı tercih edilebilir. Bu bağlamda minimum boyutlar ile strafor harf 30 cm gibi bir işlem uygulanabilir. Bu boyutlar sayesinde uzun bir firma ismi için uygulama gerçekleştirilmesi mümkün olacaktır. Temel olarak gerçekleştirilen bu uygulamalarda ana özellik üç boyutlu tasarım elde edilmesidir. Bu sayede görsel açısından ise diğer tabelalara göre farklılık sağlanmaktadır. Çünkü üretilen her harf belirli milimetrik aralıklar ile simetrik olarak tabela üzerinde yerleştirilir.

Led ışıklı kutu harf fiyatları

Ancak istenilen durumda asimetrik tasarımlar ve yaratıcı sonuçlar elde edilmesi mümkündür. Alüminyum kompozit, pleksiglas malzeme veya ahşap gibi birçok farklı taban üzerinde bu harfler montaj edilebilir. Belirli aralıklar ile sağlanan bu montaj sayesinde göz dolduran bir tasarım sağlanabilir. Daha üst boyutta bir harf kullanımı için strafor harf 60 cm gibi bir tercih gerçekleştirilebilir. Bu tip bir tasarım genellikle büyük boyutlu tabelalar için uygun olacaktır. Aslında bu yöntem ile üretilen harf tasarımları tabela dışında da tanıtım stantları veya iç mekan dekorasyonu için tercih edilebilir.

Tabela örnekleri ve fiyatları

Tabela tasarımı sırasında ise görsellik açısından müşterilerimizin taleplerine uygun bir tasarım gerçekleştirilir. Bu sayede istenilen niteliklere sahip bir tabela elde edilebilir. Çalışma alanı çok geniş bir çerçeve oluşturduğu için tek renk, boyalı veya ışıklandırma kullanılarak tabela tasarımı yapılabilir. İstenilen her yüzey üzerinde uygulama yapılabilen strafor harf, 3 boyutlu tasarımı ışık ile birleştiğinde farklılık sağlar.

Kutu harf tabela yapımı

İstanbul’un önemli ticari işletmelerinin ve turistik işletmelerinin bulunduğu semtlerden birisi Eminönü semtidir. Bu nedenle Eminönü semti, İstanbul’da çok önemli bir bölge oluşturur. Bu önemli alan içerisinde reklam ve tabela çalışmaları için firmamızın gerçekleştirdiği önemli çalışmalar yer almaktadır. Bölgede bulunan işletmelerin talep ettiği hizmetleri oluşturmak için strafor harf Eminönü çalışmaları ayrı bir nokta oluşturmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında en küçük boyuttan en büyük boyuta kadar strafor harf üretimi ile tabela hazırlıkları gerçekleştirilmektedir.

Strafor harf eminönü

Firmamız günümüzün gelişen teknoloji ile birlikte online ortamlar üzerinde çalışarak, kısa sürede strafor tabela hazırlama imkanına sahiptir. Müşterilerimizin şekil, boyut ve tasarım konusunda net kararlar vermesi yeterlidir. Sadece işletme alanlarında değil kurumların iç kısımlarında, dekorasyonda ve hatta evlerde dahi bu ürün kullanılabilir. Marka ve ürün konusunda başarılı bir tanıtım için standart strafor, simli strafor veya ledli strafor tercih edilebilir. Hatta varak strafor, degradeli strafor ve kalın hacimli strafor tercih edilebilir. Bu ürünlerin her biri kalınlık, boyut ve kullanım açısından değişik alanlar oluşturur.

Strafor Harf

Özellikle ışıklı kullanım da çok daha önemli bir yere sahiptir. Bu kapsamda aydınlatma ile birlikte kullanım talep edildiğinde, ışıklı pleksi kutu harf fiyatları üzerinden inceleme yapılabilir. Fiyatlar kullanılacak malzeme ölçüsüne, boyutlarına ve yapılacak tasarımın boyutlarına göre değişim gösterebilir. Bu kapsamda tasarım hakkında net bilgi alınarak, strafor kutu harf fiyatları üzerinden tam bir hesaplama gerçekleştirilebilir. Bu nedenle alacağınız hizmetler öncesinde mutlaka firmamız ile görüşme gerçekleştirerek, fiyat teklifi talep etmeniz gerekir.