Led Tabela Hizmetleri

Led Tabela Hizmetleri, İşletmelerde standart olarak tercih edilen tabelalar genellikle pleksiglas veya kompozit malzeme ile üretilmektedir. Ancak standardın dışında ve ilgi çekici bir tabela tasarımında en çok tercih edilen sistemlerden birisi led tabela hizmetleridir. Bu hizmet konusunda da firmamız tabela modelleri açısından çok geniş bir çeşitlilik sağlamaktadır. Bu sayede onlarca farklı işletme türüne ve sektöre uygun bir şekilde tabela tasarımları yapılabilmektedir. Tabela tasarımları gerçekleştirirken, firmamızın ön planda tuttuğu nokta estetik sonuçlar ve sağlamlık olmaktadır. Çünkü her iki nokta da uygulama yapılacak tabela için önemli ayrıntılar oluşturur. Estetik bir tabela tasarlanması, işletmenin prestiji açısından önem arz eder. Sağlam bir ürün ortaya koyulması ise yıllarca aynı nitelikler ile kullanım imkanı sağlar. Bu iki ayrıntıya dikkat edildiği takdirde, led tabela sistemleri çok daha geçerli bir yapı oluşturmaktadır.

Led Tabela Hizmetleri

Kayan yazı veya yanıp sönen gibi bir yazı gibi ilgi çeken bir görsellik bu sistemlerde elde edilebilir. Temel olarak standart sistemlere göre daha etkili olması ve iş potansiyeline katkı sağlaması da göz önünde bulundurulabilir. Büyük boyutlu kompozit tabelalar gibi sistemlere göre daha küçük bir boyut oluşturur. Bu kapsamda resmi noktada vergi ödemeleri açısından da daha düşük rakamlar ortaya çıkarır. Firmamız istenilen bütün boyutlarda renk ve font özellikleri değişmek üzere led tabela yapımı hizmetleri sağlamaktadır. Yapım işlemleri için led monitörler genellikle Çin ve Avrupa üzerinden ithal olarak getirilir. Bu monitörler 1000 adet gibi paketler halinde satılır. Paket fiyatları değişmek ile birlikte istenen kaliteye uygun şekilde birleşim sağlanan monitörler bir tabela sistemi oluşturur. Bu tabela sistemi üzerinde özel bir yazılım kullanılarak kayan yazı gibi sistemler elde edilir.

Standartların Üstünde LED Tabela Hizmetleri

Firmamızın gerçekleştirdiği uygulamalarda led parçalarının en kalitelisi tercih edilir. Bu sayede yüksek kaliteli led kullanımı ile birlikte yıllarca renk tonu değişmeyen veya bozulmayan sistemler sağlanır. Çünkü bu sistemlerde kullanılan led malzeme çok önemli bir etki oluşturur. Elektronik malzeme tabanı üzerinde dizilmiş olan bu ledler, belirli bir kart ve devre ile çalışma sergiler. Kart sistemlerinde de en iyi ürünlerin seçilmesi ile genleşme veya kırılma gibi olasılıklar en düşük seviyeye getirilir. Sistem içerisinde kullanılacak işlemci, kullanılacak yazılım ve tasarım için kullanılan grafik programı ayrı bir ayrıntıdır. Özellikle led tabela programı daha fazla font kullanımı ve daha etkili bir görsellik için önemlidir. Firmamız bu noktaya dikkat ederek, en iyi yazılımı kullanmak için hassasiyet sağlar. Ekibimizde yer alan teknik personellerimiz, sistemin profesyonel şekilde kullanılması için tüm eğitimlere sahiptir.

Led Tabela Boyut Hesaplama

Her ne kadar müşteri istekleri göz önünde bulundurulsa da tüm ayrıntılar müşteriye bildirilerek sonuç elde edilir. Bu sayede daha doğru bir uygulamanın sağlanması mümkün olmaktadır. Aslında bu sistemler sadece kayan yazı tabela için kullanıldığı zannedilen sistemler oluşturmaktadır. Ancak led tabela sistemleri üzerinde görsel kullanımı, logo kullanımı veya grafik kullanımı sağlanabilir. Günümüzdeki teknolojiler ile birlikte yaklaşık 30’a yakın farklı yazı efekti ile uygulama sağlanabilir. En önemli ayrıntılardan birisi, bilgisayar ile kontrol etme özelliği sağlayan bu sistemler kolaylıkla değişim oluşturmaktadır. İster sabit bir yazı kullanımı ister hareketli bir kayan yazı kullanımı tercih edilebilir. Boyut açısından genellikle 64×128 led tabela ortalama bir kullanım oluşturmaktadır. Bu kullanım ile birlikte tercih edilen led tabela sistemi, elektrik sarfiyatı açısından da avantajlıdır.

Pixel Led Tabela Fiyatları

İç veya dış ortamda kullanırken uzun ömürlü, pratik ve tasarruflu olması avantaj oluşturur. Bu nedenle led tabela günümüzde neredeyse her işletmede görülen bir sistemdir. Özellikle ince led tabela daha estetik ve hassas bir görüntü oluşturur. Boyut açısından da değişik ölçülere sahip olan bu sistem, özellikle akşam saatlerinde hizmet veren işletmeler için avantaj oluşturur. Çünkü sistem ışıklı olması nedeniyle ilgi çekici bir görsellik sağlar. Akşam saatlerinde hizmet veren işletmeler için daha dikkat çekici bir yapı ortaya koyar. Müşteriler gözünde işletme ön planda bulunur ve daha fazla tercih edilir bir yapı sağlar.

128×32 Led Tabela

Kullanım açısından da işletme sahibi için bu ürün avantajlı bir yapıya sahiptir. Diğer eski tabela sistemlerine göre kontrol ünitesi küçük ve pratik bir kullanım oluşturur. Aynı zamanda bu ünite hem hafif hem de uygun fiyatlı bir malzemedir. Örneğin, 128×32 led tabela gibi ortalama bir sistem seçildiğinde, kontrol paneli ile birlikte uygun bir boyut elde edilebilir. Bu tip bir tabelanın kullanılacağı alan, hem iç ortamda hem dış ortamda rahatlıkla belirlenebilir. Özellikle dış ortamda kullanım için boyutuna göre çok daha ilgi çekici ve avantajlı bir yapı sergilenecektir. Bu sayede her işletme için yeterli bir kullanım oluşturabilir.

Led Tabela Fiyat Hesaplama

Sağlanacak çalışma için firmamızın sunduğu ilk hizmet, ücretsiz bir şekilde keşif hizmeti yapılmasıdır. Yapılan keşif çalışması tabelanın iç veya dış ortamda kullanılabilmesi için doğru noktayı belirler. Sonrasında bu uygun nokta için hangi boyutun tercih edilmesi gerektiği belirlenir. Bu kapsamda öncelikle led tabela boyut hesaplama işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem sayesinde ne kadar boyutlu bir devre ve ne kadar pixel led kullanılması gerektiği hesaplanır. Çünkü devre üzerinde kullanılacak her pixel led, birim fiyat üzerinden hesap edilir. Bu sayede yeterli düzeyde malzemenin elde edilmesi ile tabela çalışması sağlanır.

Led Tabela Malzemeleri

Yapılacak çalışma için hazırlanan malzeme listesi uygulama için gereken tüm masraflar ile bir teklif haline getirilir. Hazırlanan bu teklif size sunularak inceleme talep edilir. Bu sayede yaptığınız inceleme sonrasında onay alınarak üretim aşamasına geçilir. Üretim aşaması için belirtilen tüm malzemeler temin edildikten sonra teknik atölye kapsamında montaj işlemleri sağlanır. İşletme ortamına montajı gerçekleştirilecek tabela hazır hale getirilir. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte bu sistemlerde solar enerji yönteminin kullanılması da mümkün hale de gelmiştir.

Led Tabela Fiyatları

Bu kapsamda güneş led tabela tercihleri yapılarak, daha uygun fiyatlı bir sonuç elde edilebilir. Bu tabela gün boyunca güneşin verdiği enerjiyi kendi sistemi içerisinde depolar ve solar aydınlatma sağlar. Yani gün ışığından faydalanma süresi bittikten sonra sensör sayesinde otomatik olarak çalışma imkanı ortaya çıkar. Bu gibi ayrıntılar göz önünde bulundurularak piksel led tabela fiyatları konusunda belirlemeler yapılır. Müşterilerimizin karar verdiği sistem profesyonel ve garantili bir şekilde uygulama noktasına montajı yapılır. Bu sayede teknik destek garantisi ile birlikte uzun yıllar kaliteli ve estetik bir kullanım elde edilebilir.