Tekstil Baskı Tabela Hizmetleri

Tekstil Baskı Tabela Hizmetleri, Sürekli olarak aktif bir yapıya sahip işletmelerde reklam ve tanıtım çalışmalarında da sürekli değişim talep edilir. Örneğin uygulanan tabela modelleri üzerinde de değişimin kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Çünkü tabela değişiklikleri işletmenin her zaman canlı ve aktif bir yapıyı sağlayabilmesi için önemlidir. Özellikle bu konuda tercih edilebilecek tabela ürünleri için tekstil baskı tabela hizmetleri ile istenen imkanı oluşturuyoruz. Firmamızın sunduğu bu hizmet için kullanılan özel malzeme, çok hassas bir kumaş yapısı gösteriyor.

Tekstil Baskı Tabela Hizmetleri

Bu malzeme üzerinde lateks boyalar kullanılması sayesinde çevre dostu ve avantajlı bir baskı işlemi sağlanıyor. Kurulum işleminin çok kolay şekilde gerçekleştirildiği bu tabelalarda hızlı bir sonuç elde etmek mümkün oluyor. Üstelik en önemli ayrıntı olarak görsel çok kolay bir şekilde değiştirilebiliyor. Malzeme özel fitil dikimine sahip olduğu için zahmetsiz bir görsel değişimi sağlanabilir. Ayrıca firmamız tarafından sunulan ışıklı tekstil baskı gibi ürünler garanti süresince yapısı hiç değişmeden kullanılabilir.

Pratik Değişim İmkanı İçin Tekstil Baskı Tabela Hizmetleri

Işıklandırma için tercih edilen üstün led teknolojisi sayesinde görselde homojen bir ışık dağılımı sağlanmaktadır. Bu avantajları ile birlikte sunulan diğer tabela örneklerine göre çok daha hassas ve kaliteli bir görüntü sunmaktadır. Akla gelebilecek her işletme için uygun bir kullanım sağlayan bu tabela, iç ve dış mekanda uygulanabilir. Hatta birçok işletme iç mekan dekorasyonu için tablo benzeri malzemeler konusunda bu tabelaları tercih etmektedir. Tabelalarda boyut değişimleri sağlanarak, kumaş kalınlığı gibi farklılıklar da elde edilebilmektedir.

Tabela Modelleri

Günümüzde tabela sistemleri içerisinde temel olarak lightbox kumaş baskı şeklinde adlandırılan bu ürün sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü 17 milimetre ile başlamak üzere 30-45-50-60-75-120 ve 200 milimetre gibi kalınlıklar ile üretilebilir. Bu üretimlerde kullanılan led ışıklandırma sayesinde aydınlatma sorununda da homojen ve tam bir çözüm sağlanabilir. Aslında bu ürün, mağaza tabelası uygulaması yerine daha çok dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Çünkü çok ince bir çerçeveye sahip olmakla birlikte çerçeve derinliği belirtilen kalınlıklarda olabilir. Özellikle giyim mağazalarında görsel sunumu için etkileyici bir tercih oluşturmaktadır. Görsellerde tek taraflı veya iki taraflı modeller uygulanması mümkündür.

Tekstil lightbox fiyat

Bahsedildiği üzere çok kolay bir şekilde kurulan ve istenilen her zaman kolaylıkla görsel değişimi yapılabilen bir ürün sağlamaktadır. Çünkü tabela içerisinde ön kısım üzerinden değişim sağlanabilen fitil dikilmiş kumaş yer almaktadır. Bu kumaş üzerinde lateks boya baskısı yapılabildiği gibi ultraviyole baskı yapımı sağlanabilir. Ölçü konusunda standart olarak firmamızın sunduğu ölçüler tercih edilebilir. Ancak istenilen durumda küçük veya büyük tüm boyutlarda değişen üretimler gerçekleştirilebilir. Sizlere ulaşan ürünün montaj işlemleri firmamız tarafından sağlandığı gibi askı aparatları da ürün ile beraber gelir.

Işıklı tekstil baskı

Yani online sipariş durumunda da çok kolay bir şekilde montaj işlemini kendiniz sağlayabilirsiniz. Tabela, online siparişler sonrasında de-monte olarak size ulaştırılır. Tarif edilen montaj uygulamasına uyularak, rahatlıkla montaj yapılabilir. Ürünün üzerinde bulunan yüksek baskı kalitesi çok iyi bir sonuç ve aydınlatma ile muhteşem bir görsellik sağlayacaktır. Klasik pano sistemleri ve tabelalara göre pratik, değişim avantajı sağlayan ve uygun fiyatlı bir tercih oluşturmaktadır. Bu nedenle lightbox tabela sistemleri özellikle mağaza tarzı işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Lightbox kumaş baskı

Lightbox olarak adlandırılan bu sistem adından da anlaşılabileceği üzere ışık avantajı oluşturur. Yani oluşturulan kasa içerisinde profiller arasında led aydınlatma kullanılır. Kasa üzerine uygulanan tekstil kumaşı arkasından ışıklandırma sayesinde görsele canlılık kazandırılır. Özellikle berger kumaş kullanımı sayesinde led aydınlatma muhteşem bir uyum oluşturur. Dijital bir ışıklandırma sağlandığı için ışık geçirgenliği yüksek bu tabela daha fazla seçilen bir sistem oluşturmaktadır. Klasik arka plan aydınlatmalı tabelalar yerine mükemmel bir görüntü sağlamaktadır.

Tekstil box fiyatları

Örneğin, duratrans veya pleksi malzeme kullanılması durumunda ışıklandırma bu kadar homojen bir görüntü sağlayamamaktadır. Kumaş üzerinde gerçekleştirilen baskı, aydınlatılmış çerçeve üzerine sıkıca girilmektedir. Kenar kısımlarına ise silikon dikilerek, çerçeve yokmuş gibi bir görüntü elde edilmektedir. Kullanılan boya ve baskı sistemleri görselin çok net ve kaliteli bir renk yapısına sahip olmasını sağlamaktadır. Çok kapsamlı ve profesyonel bir üretim alanına sahip olan firmamız lightbox baskı işlemleri için tasarımdan uygulama aşamasına sorunsuz bir sistem geliştirmiştir. Bu sayede istenilen ölçü ne olursa olsun sizin için en doğru çözümü sağlayabiliyoruz.

Lightbox baskı

Işıklı tekstil kumaşı şeklinde tercih edilebilecek bu ürünler çok özel bir yapı ile üretilir. Bu sayede yüksek ışık geçirgenliği sağlarken, aynı zamanda baskı için çok pozitif bir yapıya sahiptir. Ayrıca çok dayanıklı bir yapıya sahip olduğu içinde hem dış mekanda hem iç mekanda kullanılabilir. Oluşturulan çerçeve üzerinde istenilen her zaman görsel değişimi gerçekleştirilebilir. Tabela boyutları ve çerçevesi sabit kalmak üzere tekstil box baskı işlemi gerçekleştirilmesi sayesinde sadece birkaç dakikada görsel değişimi yapılabilir. Bu konuda önemli bir ayrıntı olarak sadece firmamıza nasıl bir görsel istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Tekstil box baskı

İstenen görselin grafik tasarımı ve ayrıntıları firmamıza ulaştığında, hızlı bir şekilde kumaş baskı işlemi gerçekleştirilir. Hazırlanan görsel İstanbul içerisinde firmamız tarafından aynı gün içerisinde montaj edilebilir. Online siparişlerde belirtilen uygulama yöntemi sayesinde çerçeve içerisinde yeni görsel kolayca yerleştirilebilir. Uygulama için kullanılan tekstil kasa profili sağlam yapısıyla onlarca defa değişim sağlansa dahi asla bozulma göstermez. Çünkü kullanılan malzeme çok kaliteli ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Çok ufak bir germe hareketi yaparak, bu çerçevedeki alüminyum profil kanallarına kumaş sıkıştırılabilir. Sonrasında silikon kenarlar kapatıldığında, çerçevesiz bir görüntü elde edilir. Uygulanan özel baskı yöntemleri sayesinde kumaş üzerinde ışık ile birleşen canlı bir görüntü sağlanır.

Lightbox kumaşı

Özellikle ışıklandırma için kullanılan led sistemler dengeli bir aydınlatma elde edilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle mağaza, restoran veya kafeterya işletmelerinde uygulama tercih edilebilir. Örneğin, işletmenize ait görsellerin veya ürünlerin bir tablo haline getirilmesi talep edilebilir. Sistemlerin kullanılmasında tekstil box fiyatları çerçeve kalınlığı ve kumaş boyutlarına göre değişim gösterir.

Işıklı tekstil kasa

Yani istenilen ürün boyutları belirlendikten sonra standart kalıplardan biriyle boyut çarpımı yapılarak fiyat hesaplanır. Firmamız avantajlı yapısı ile tekstil lightbox fiyat noktasında en uygun rakamları sağlamaktadır. Bu sayede özellikle dekorasyon için istediğiniz sayıda mükemmel tekstil baskı ürünleri talep edebilir ve kolayca uygulayabilirsiniz. Bu hizmeti sadece online olarak Türkiye’nin her yerinden web üzerinden de talep edebilirsiniz.